Zdrowie

Czy tabletki na powiększenie biustu są skuteczne i bezpieczne?

Biust to dla nie jednej kobiety atrybut kobiecości. Wielkość piersi zależy od czynników genetycznych, hormonalnych oraz od ilości tkanki tłuszczowej jaka się w nich znajduje. Nie mniej nie zależy nam na tym, aby dla dużego rozmiaru biustu przybierać na wadze tym bardziej, że nadliczbowe kilogramy nie odkładają się wyłącznie na klatce piersiowej. To że biust w okresie dojrzewania nie przybrał satysfakcjonującego dla nas rozmiaru nie oznacza, że tak musi już zostać.

Tabletki powiększające biust

Jeszcze do niedawna, jedną z najbardziej popularnych metod na powiększenie biustu, była operacja plastyczna – zabieg drogi i obarczony dużym ryzykiem nie tylko zdrowotnym, ale też nie zawsze kończący się zadowoleniem Klientek. Obecnie świadomość firm farmaceutycznych, ale także i konsumentów pod kątem funkcjonowania ludzkiego ciała jest na tyle duża, że chętnie sięgamy po metody i rozwiązania o wiele mniej inwazyjne i bezpieczne. Jedną z nich są tabletki powiększające biust, które poprzez oddziaływanie na hormony, a także poprawę jędrności i elastyczności skóry mogą poprawić wygląd piersi, a także realnie wpłynąć na ich rozmiar.

Jak działają tabletki na powiększenie biustu?

Pod lupą znajdują się dzisiaj preparaty, jakie zrecenzowane zostały już wcześniej w rankingu Medsense https://medsense.pl/tabletki-na-powiekszenie-biustu-ranking/, czyli ProBreast Plus, BoomBreast oraz Perfect Bust. Na wstępie zaznaczymy, że wspomniane suplementy diety poprawiające wygląd piersi nie są dostępne w aptekach stacjonarnych, a kupić można je w różnych pakietach wyłącznie na stronie producentów.

Biust w dużej mierze zależy od pracy hormonów. W przypadku kobiet za jego wielkość odpowiada estrogen, dlatego np. w czasie ciąży lub podczas kuracji antykoncepcyjnej możemy zauważyć, że piersi stają się większe i pełniejsze. W przypadku wspomnianych preparatów, w składzie znajdziemy roślinne odpowiedniki estrogenów, czyli fitoestrogeny, które działają podobnie jak hormony, ale są bezpieczne dla zdrowia i występują zarówno w tabletkach jak i kosmetykach.

Aby tabletki powiększające biust zwiększyły rozmiar piersi, powinny zawierać pewne naturalne składniki, które wpływają na ujędrnienie i elastyczność skóry, oraz które przyczyniają się do produkcji kolagenu i elastyny. Do tych składników możemy zaliczyć między innymi kozieradkę pospolitą, izoflawony sojowe, szyszki chmielu, kmin rzymski, koper włoski, l-tyrozynę, ziele czerwonej koniczyny, korę wierzby białej, korzeń dzięgla chińskiego, owoc pieprzowca, a także liczne witaminy i minerały. Wspomniane preparaty, zarówno ProBreast Plus jak i BoomBreast oraz Perfect Bust bazują na tych właśnie składnikach, co sprawia, że działają nie tylko skutecznie, ale naturalność składu wpływa na bezpieczeństwo ich stosowania.

Z informacji jakie podają producenci suplementów, a także liczne opinie zgromadzone przez zadowolone Klientki pokazują, że pierwsze efekty widoczne są już po kilku tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Chociaż preparaty powiększające biust są suplementami diety, a ich skład wygląda obiecująco, warto przed rozpoczęciem kuracji skonsultować ich skład z lekarzem rodzinnym, a w przypadku wystąpienia jakikolwiek efektów ubocznych, udać się do specjalisty.

Zlewozmywak od wyboru do koloru

Previous article

Zamykanie naczynek na twarzy- kiedy wykonać?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.